Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.

Sutinku DAUGIAU INFORMACIJOS
Treniruotės

Bendras fizinis parengimas įvairių sporto šakų vaikams, paaugliams, suaugusiems (vyksta tik asmeninėse treniruotėse)

Dirbame su megėjais sportininkais kuriems tai pat reikalingas bendras fizinis pasirengimas.

Padedame žmonėms sustiprinti kūna, formuotį jį, mesti svorį, auginti raumeninę masę, atsižvelgiame į asmeninius poreikius.

1 treniruočių rūšis
Fizinis sportininkų rengimas

Fizinis sportininkų pasirengimas yra vienas svarbiausių komponentų daugelyje sporto šakų. Todėl turi būti nepamirštas ir randama laiko tarp sporto šakos pagrindinių treniruočių.

Mūsų siūlomų treniruočių krūvis ir specifika bus pritaikyta pagal Jūsų sporto šakai reikalingas fizines ypatybes ir fizinius gebėjimus, bus pagerintas greitumas,vikrumas, ištvermė, jėga, galingumas ir kitos svarbiausios fizinės ypatybės.

Treniruotė gali būti vedama ratu, poromis, formuojamos komandos, bei įvairios rungtys, todėl ši treniruotė niekada netaps nuobodi!

2 treniruočių rūšis
Funkcinės treniruotės

Funkcinės treniruotės metu yra tobulinamos žmogaus fizinės savybės: jėga, lankstumas, balansas, greitumas, koordinacija ir ištvermė. (vyksta mažose grupėse ir iki 15  žm žr: tvarkaraštis)

Užsiėmimas puikiai tinka bet kokio amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo žmonėms. Pradedama nuo paprastų pratimų, palaipsniui juos sunkinant, todėl kiekvienas sportuojantysis gali pasirinkti individualiai sau tinkamiausią krūvį.

Treniruotėje atliekami funkciniai pratimai efektyviai lavina kasdieniame gyvenime atliekamus judesius (svorių kilnojimas, laipiojimas laiptais, siekis aukštyn ir kitos veiklos).

Funkcinės treniruotės metu dažniausiai dirbama su savo kūno svoriu, taip pat yra naudojamos papildomos priemonės: stepai, svareliai, gumos, štangos ir kitos priemonės.

Energinga treniruotė leis džiaugtis stangresniu, sveikesniu ir gražesniu kūnu bei greičiau pasiekti norimų rezultatų!

Funkcinės treniruotės nauda:
  • Gerinamos pagrindinės fizinės savybės.
  • Gražėja raumenų reljefas.
  • Traumų prevencija.
  • Pozityvi energija ir gera nuotaika.
  • Mažėja riebalinis audinys.
  • Lavinama laikysena.
  • Didesnis lankstumas.
  • Stiprėja širdies ir kraujagyslių sistema.
Nori sužinoti daugiau?
Susisiek
Prisijunk