Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.

Sutinku DAUGIAU INFORMACIJOS
Asta Daukšaitė
Asmeninė trenerė/ BFP trenerė (bendras fizinis parengimas).
10 metų darbo patirtis

Esu buvusi profesionali lengvaatletė, daugkartinė Lietuvos čempionė, Lietuvos rinktinei atstovavau 2004-2015 m. Jau vaikystėje pajutau, kad tai yra mano sritis, čia jaučiuosi geriausiai ir tuo noriu užsiimti didžiąją savo gyvenimo dalį, neabejoju tai yra mano pašaukimas. Nekantrauju su jumis pasidalinti, savo aistra, asmeniniais potyriais, padėti jums pradėti savo kelionę į kokybiškesnį, sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Mano treniravimo sistema yra unikali, ji susiformavo per mano asmeninę patirtį. Sporte esu virš 20 metų, teko susidurti su įvairių sporto šakų atstovų treniravimu, dirbau sporto mokykloje su vaikais ir suaugusiais. Aktyviai dalyvauju seminaruose, skaitau mokslinius straipsnius, nuolatos atnaujinu savo žinias, judu pirmyn su naujovėmis.

Esu Athlete projekto iniciatorė, noriu jus supažindinti su lengvosios atletikos pasauliu, treniravimo sistemomis, naujovėmis sporte, profesionaliais atletais, jų patirtis neįkainojamai didelė. Mes motyvuoti, patyrę atletai, tai ne įprastas grožio kulto demonstravimas, tai gyvenimo būdas, ilgalaikis tikslų siekimas, profesionalus sistemingas darbas,  neblėstanti aistra judesiui. Tikiuosi, kad jums patiks šis naujas Athlete projektas tiek, kiek man patiko jį kurti.

Paslaugų kainos
4 savaičių sporto planas 100€
Mitybos planas 100€
10 kartų apsilankymas grupėje iki 15 žmonių 60€
10 kartų apsilankymas iki 5 žmonių grupėje 110€
1 val. Konsultacija sporto ir mitybos klausimais 30€
Nori sužinoti daugiau?
Susisiek
Prisijunk